Květa Zábojová

Ředitelka

Co tě v životě nejvíc mrzí, že jsi prošvihnul/a, nestihl/a, nezkusil/a nebo neudělal/a?

Mrzí mi spoustu věcí…fakt spoustu, ale z těch zásadních asi to, že jsem se chystala navštívit starého nebo nemocného člověka ať již z rodiny, z přátel a pak jsem to z nějakého důvodu odsunula a bohužel pak už bylo pozdě. A taky mrzí, že jsem někomu neřekla, co jsem chtěla říct a nikdy už nebudu mít tu příležitost.

Co tě nejvíc odpuzuje na ženě nebo muži (vlastnost, povahový rys nebo třeba typ oblékání)?

Arogantní, sebestředný blb, který si myslí, jak je neodolatelný. Ideálně v kombinaci růžového \\\"značkového\\\" trika s koženou brašničkou a jorkšírem v ruce.

Máš nějaký životní zážitek, zážitky, na které dlouhodobě vzpomínáš?

Dostala jsem ke kulatinám od manžela takovou soukromou prohlídku hradu Křivoklátu… Do komnat a prostor, kam se běžně nesmí… Křivoklát je moje srdeční záležitost, máme blízko chatu a jako malá holka jsem tam o prázdniny, když stála vstupenka 5kč chodila o prázdniny s dětmi denně na hrad a dá se říct, že ještě teď umím nazpaměť spoustu textu, co průvodci při prohlídce říkali. To byla ta úžasná dětská paměť 🙂 a pak ráda vzpomínám, když jsem koupila zážitek v Peci pod Sněžkou se psím spřežením, jeli jsme po hřebenech se psy na sáních, pak jsme si vykopali ve sněhu místo na stan a spali jsme v minus 15st. ve stanu na sněhu. No a ještě jeden krásný zážitek se zvířaty, kdy jsem zase koupila pobyt na farmě a 3 dny jsme se manželem starali o krávy, kozy, prasata, dojili jsme, vyráběli sýry....pro mě je to ohromný relax u zvířat a nezapomenutelné zážitky.

Káva nebo čaj? A proč?

Mám ráda kávu i čaj, každé piju při jiné příležitosti. Ráno vstávám s čajem a když přijdu do práce, vařím si kávu…. tureckou…