David Latowski

Zpravodajství [Po-Pá 8-16]

Nejhezčí dárek, který jsi v životě dostal/a?

V 90. letech byly hračky mnohem kvatitnější a precizněji zpracované než teď, také byly velmi drahé. Obrovskou radost mi udělaly elektrické vláčky, myčka na autíčka a patrová garaž. Jen model tramvaje Ježišek v 90. letech bohužel nesehnal, asi jsem zlobil:(

Co tě v životě nejvíc mrzí, že jsi prošvihnul/a, nestihl/a, nezkusil/a nebo neudělal/a?

Rád chodím i do předem prohraných bitev, člověk v nich může jen získat, takže jsem snad nikdy nic neprošvihnul. Nejvcíce mě mrzí, že jsem dřívě dával na rady druhých více než se má, proto na ně teď nedávám vůbec a vyplácí se mi to.

Řídíš se v životě nějakým mottem, krédem, příslovím?

Řídím se citátem spisovatele Oty Pavla: „Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď“. Přísloví je víc, například „risk je zisk“ dále „co tě nezabije to tě posílí“ nebo „první vyhrání z kapsy vyhání“.

Co tě nejvíc odpuzuje na ženě nebo muži (vlastnost, povahový rys nebo třeba typ oblékání)?

Oblekání bych nechal na každém. V dnešní době je ale hodně moderní nadřazování, něco ve stylu „já jsem něco víc“ a to mi na lidech hodně vadí.

Máš nějaký životní zážitek, zážitky, na které dlouhodobě vzpomínáš?

Určitě svoje první živé zprávy v éteru, na to se nedá zapomenout. Mám je schované na památku. Bylo to 20. 3. 2019 ve 13 hodin. Moderátor Michal Pospíchal mě tehdy před, ale hlavně po zprávách podpořil a za to jsem mu moc vděčný.