David Latowski

Zpravodajství [Po-Pá 8-16]

Čím jsi chtěl/a v životě být?

Nejdříve řidičem tramvaje, to trvalo hodně dlouho:) Potom přišly úvahy nad prací na benzínové čerpací stanici nebo na letišti, ale bral jsem to jen jako přestupní stanici, protože už od 15 let jsem tušil, že chci pracovat v rádiu, jen to v mém okolí nikdo moc nechápal, ale já si šel za svým.

Máš nějaké životní motto? Jaké?

Možná se budete divit, ale moje motto je „nedat na rady druhých“. Kdykoli jsem v životě udělal něco podle toho co mi radili druzí vždy to v konečném důsledku dopadlo v můj neprospěch. Proto říkám, každý z nás nejlépe ví co chce a nechce, co mu dělá a nedělá dobře. Je to váš život, tak si do toho nenechejte nikým zasahovat.

Jaká je tvá nejhezčí vzpomínka z dětství?

Nejdříve bych chtěl poděkovat svojí mamince za nádherné dětství, které je důvodem toho, že se na svět dívám optimisticky a teď nastal čas jí vše oplatit. Ale k otázce. Vyrůstal jsem na sídlišti v pražských Řepích a mým největším zážitkem bylo, když jsme s maminkou v roce 1997 na konečné tramvají čekali až přijede nová nízkopodlažní tramvaj. Ve srovnání s tehdy provozovanými tramvajemi působila ta nová jako z jiného světa a když přijedla, opravdu jsem přestal dýchat. (koho by to zajímalo jednalo se o typ RT6N1).

Co nejraději děláš ve volném čase?

Nejčastěji doma poslouchám hudbu, pěkně v klidu, o samotě a v hlavě si přehrávám situace které se s danou písní pojí. Hudba jsou totiž především vzpomínky. Moc rád také jezdím autem, navštívil jsem skoro všechna města i místa v naší zemí a to i ta atraktivní, méně atratkivní a nebo otřesná. Výhodou výletů do něpěkných končin naší země je, že si začnete vážit toho kde bydlíte. V cestování je teď na řadě Evropa, to ale bude na delší dobu:)

Co bys popřál/a posluchačům RR v tomto roce?

Sám jsem už mnohokrát poznal, že zdraví je opravdu to nejcennější, takže přeji zdraví a štěstí. Víc není potřeba, štěstí se už postará o to abyse potkali toho pravého nebo tu pravou, dále abyste našli opravdové přátele, zaměstnání, tedy aby byl život podle vašich představ.