Ozvučený vůz

NABÍDKA PRODUKTŮREKLAMA NA WEBUOZVUČENÝ VŮZ REFERENCE KLINETŮMEDIÁLNÍ PODMÍNKY

Ozvučený vůz Radia Relax umožňuje firmám, jednotlivcům nebo pořadatelům kulturních, sportovních aj. akcí přiblížit jejich firmu, projekt širokému spektru obyvatelstva daného města.

Pokud chcete dát vědět svým klientům o vámi plánované akci (např. otevření nové firmy, předvedení nového typu vozu v salonu, slevová akce firmy nebo jen představení produktu) jiným způsobem, než klasickou formu reklamy (např. tiskem či televizí), je pronájem ozvučeného vozu ideálním nástrojem k propagaci.

Ozvučené auto poté vyjíždí s profesionálně připravenou smyčkou s reklamním sdělením klienta do oblastí zvolených klientem nebo do míst námi doporučených. Vždy se jedná zejména o části města či obce s největší frekvencí obyvatelstva, jako jsou náměstí, parkoviště supermarketů, obytné zóny a nejfrekventovanější ulice dané lokality.

Nabízíme vám

► Vůz disponuje profesionální ozvučovací technikou včetně bezdrátového mikrofonu.
► Pokud cílové stanoviště vozu je např. kulturní, sportovní akce, nabízíme též možnost profesionálního moderátorského vstupu z konkrétní akce přímo do vysílání Radia Relax (moderátorský vstup není v ceně pronájmu vozu).
► Možnost realizace soutěží v místě pořádání akce a sampling firemních letáků hosteskami.
► Moderování akce a produkce vysílání rádia během celé akce z ozvučeného vozu.

Doporučujeme vám

Pro maximální efektivitu vašeho reklamního sdělení doporučujeme stopáž v délce 15 sec. (výroba reklamní smyčky je zahrnuta v ceně pronájmu vozu).

Ozvučený vůz během své trasy zastavuje, aby kolemjdoucí mohli reklamní sdělení vyslechnout až do konce, nicméně ozvučený vůz přehrává reklamní sdělení klienta i během celé své jízdy. Aby čas pronájmu vozu byl využit plně a efektivně, z toho důvodu doporučujeme, aby sdělení klienta bylo v kratší stopáži.

► Street Call Promotion lze podpořit reklamními spoty či anoncemi v rádiu Relax.
► Reportérské vstupy moderátora do vysílání, během kterých je představen klient i akce je v délce 60 sec.
► Street Call Promotion je realizován obvykle v délce 1-6 hod., dle zadání klienta a s přihlédnutím na fakt, zda je SCP podpořen ještě jinými formami propagace.