SAMBI

Tenhle nešťastník už má snad nakročeno k lepším zítřkům. Stráví je s Vámi?

Organizace Hendipet Rescue přijala jsme do péče tohoto 7-10 let starého pejska, který nemůže na zadní nohy.  Jeho majitelé se bohužel dostali do tíživé situace, a i když se snažili, nakonec museli pro Sambiho najít nové umístění.

U předchozího veterináře mu byla chybně diagnostikována mrtvice. Po prvním vyšetření jiného pana veterináře bylo zjištěno, že Sambi vůbec není ochrnutý, ale má velmi silnou dysplasii.

Proto už má za sebou operaci jedné nohy a po zahojení ho bude ještě čekat operace té druhé. Až poté bude moci vyrazit do nového domova. Je to pejsek úžasný, mazlivý, pohodový.

Operace proběhla dobře. Nejprve musel Sambi dodržovat pár dní klidový režim a pak začal s dočasnou tetou zase pomalu cvičit podle instrukcí pana doktora. Cvičí spolu třikrát denně, kousek po kousíčku. Na Sambíkovi je vidět, že mu operace výrazně pomohla od bolesti, a tak se odvažuje nožku více používat. Už dokáže dokonce i chvíli sedět bez toho, aby spadl.

Sambi

Pokud byste chtěli Sambiho podpořit, můžete se stát jeho virtuálními rodiči.  Jako první tak budete vědět o všem důležitém, co ho na jeho cestě potká a pravidelně budete dostávat fotografie.

 Chci být virtuálním rodičem

Více se dozvíte ZDE.