MARS

Zatím neměl štěstí..třeba čeká právě na Vás!:-)

Mars je kříženec labradora, pes, narozen asi 2016, váží 22 kg, měří 50 cm. Mars měl při příchodu přední zuby obroušené až na dáseň (tzv. pletivový chrup) a srst také nebyla v nejlepším stavu. Na různých místech měl vylysaná místa, rozdrápaná až do krve. Po odblešení, odčervení a pravidelných koupelích ve veterinárním šamponu se Marsík přestal drbat a stav srsti se viditelně zlepšil. Jako další přišel na řadu jeho chrup. Po odstranění bolavých zubů začal i moc pěkně baštit. Mars je k lidem kamarádský, při ošetřování trpělivý a hodný, prostě vzorný pacient.

Ostatních psů v kotcích si nevšímá a na procházkách je také nekonfliktní. Má však lovecké pudy, a přestože v oploceném prostoru na přivolání reaguje ihned, na procházkách v přírodě ho zajímá vše, kromě pána. Na vodítku díky tomu tahá, ale při dobrém vedení se dá zvládnout. Už je i kastrovaný, a tak ho žádná fenka nerozhodí. Hledá domov nejlépe v domku se zahrádkou s přístupem do domu. Za mazlení a lidskou společnost bude moc vděčný.

Více se o něm dozvíte ze stránek útulku v Kralupech nad Vltavou, kde se nachází – www.utulek-kraupy.estranky.cz nebo na jejich Facebooku.