Premiérová Relaxáda #1289 představila novinky

Marshmello a Demi Lovato vydávají singl Ok Not To Be Ok

Mezinárodní superhvězdy Marshmello a Demi Lovato odhalily svou povznášející spolupráci s neziskovou organizací Hope For The Day, která usiluje o konverzaci a proaktivní prevenci sebevražd a vzdělávání v oblasti duševního zdraví. Společně vydávají singl Ok Not To Be Ok, jenž napsal Gregory „Aldae“ Hein, James Gutch a James Nicholas Bailey. Emotivní text skladby slouží jako pokorná připomínka, že je v pořádku zbavit se pocitů pochybností o sobě a přijmout skutečnost, že jsme všichni lidé. „Neztrácejte se v tu chvíli nebo se nevzdávejte. Je v pořádku nebýt v pořádku,“ vzkazují umělci. 

„Jsme rádi, že jsme se mohli spojit s Demi Lovato a Marshmello na tomto projektu, který má prolomit stigma kolem duševního zdraví v den světové prevence sebevražd,” říká zakladatel a generálního ředitel Hope For The Day, Jonny Boucher. Se singlem vychází i oficiální video v režii Hannah Lux Davis, které přenáší oba umělce zpět do 90. let, kdy se probouzejí v dětských ložnicích.

KYGO & Donna Summer – Hot Stuff

Světová superstar, producent a DJ Kyrre Gørvell-Dahll – a.k.a Kygo vydává zbrusu nový remix platinového megahitu Donny Summer Hot Stuff. Originální singl produkoval Pete Bellotte a Giorgio Moroder a stal se jedním z pětiset nejvýznamnějších skladeb v historii hudby podle časopisu Rolling Stone.

Singl se původně objevil jako titulní skladba na zpěvaččině albu Bad Girls a Donna Summer za něj získala Grammy ocenění v kategorii Best Female Rock Vocal Performance.

Nový remix doprovází i premiéra videoklipu, jehož režie se ujal Bo Webb v produkci Lighthouse Films, v hlavních rolích se objevili Chase Stokes a Madelyn Cline, známí z netflixového seriálu Outer Banks.

„Donna Summer je jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček vůbec. Její diskografie je brilantní a hlas neskutečný. Jsem poctěn, že jsem měl možnost pracovat na této ikonické skladbě. Hot Stuff pro mě je jednou z životních jistot, která mě vždycky vrátí dobrou náladu a já doufám, že tato moje nová verze může přinést radost novým fanouškům, kteří spolu se mnou chtějí oslavit a uctít legendární Donnu Summer,“ říká dojatý Kygo ke vzniku remixu.

Pro Kyga bylo letošní léto opravdu horké. Vydal úspěšný remix hitu Tiny Turner What‘s Love Got To Do With It a na jeho aktuálním albu Golden Hour se objevilo – do slova a do písmene – několik megahitů. Lose Somebody s OneRepublic a Higher Love s Whitney Houston. A to letošní rok ještě nekončí!

Sam Smith vydává nový singl Diamonds

Držitel cen Grammy, BRIT, Golden Globe a Oscar – globální hvězda Sam Smith vydává nový singl Diamonds a oznamuje datum vydání alba Love Goes. To vyjde už 30. října. Píseň Diamonds je předvedením Samových nenapodobitelných vokálů v příběhu o lásce prožité bez lítosti.  

Samův celosvětový úspěch se 30 miliardami globálních streamů nebere konce a už brzy se obohatí o nové s vydáním alba Love Goes, na kterém spolupracoval s největšími hvězdami hudební scény od Steva Maca, Shellback/MXM, Labrinth po Jimmyho Napese, kteří zpracovali Samovu sbírku napsaných písní za poslední dva roky.

Sam říká: „Poslední dva roky byly nejexperimentálnějším obdobím mého života, osobně, ale i hudebně. Pokaždé, když jsem šel do studia, slíbil jsem si, že budu střílet pro hvězdy a nebudu mít žádná omezení. Výsledek byl tak magický, a tak terapeutický a zábavný. Má láska k hudbě je tak široká a všechny mé hudební ‘guilty pleasures’ se staly radostmi. Žádná vina, žádná hanba, jen láska ke zpěvu, tvoření a tanci. Jsem tak vděčný každému člověku, který přijal mou tvořivost a směr a dovolil mi být v ten den v tom studiu kýmkoliv jsem chtěl být…poslouchat tyto písně s otevřeným srdcem a zacházet s každou písní jako s jinou květinou ze zahrady, bavit se s nimi. Snažil jsem se nebrat se při psaní takových písní příliš vážně. Doufám, že tě rozesmějí, protože mě stvořily…”