13. října zařazujeme do vysílání tyto novinky

Jax Jones feat. Au/Ra vydává singl I miss u

Mezinárodně uznávaný DJ, producent a multiinstrumentalista Jax Jones se vrací a přichází se svým novým singlem i miss u, na němž featuje německá zpěvačka Au/Ra. Veleúspěšné debutového album Jonese s názvem Snacks bylo vyhlášeno nejprodávanějším tanečním albem loňského roku a Jax byl díky němu nominován na Ivor, BRIT a GRAMMY. S 5 miliardami streamů, 2 miliardami zhlédnutí videa a 40 miliony prodaných nahrávek, i miss u znamená další fázi Jaxova vzestupu a pokračování v tvorbě žánrově vzdorující taneční hudby.

i miss u je emotivní taneční skladba, která ve srovnání s jeho nesmírně populárními tanečními popovými skladbami obsahuje chladnější beaty. Píseň je podepřena vokálem německé zpěvačky Au/Ra, nejznámější pro svůj přelomový hit z roku 2018 Panic Room.

Yungblud vydává novinku – cotton candy

Britský zpěvák a multiinstrumentalista YUNGBLUD právě sdílí svou zbrusu novou píseň cotton candy ze svého nadcházejícího alba Weird!, které vyjde už 13. listopadu. Fanoušci si už nyní mohou album předobjednat a poslouchat kromě cotton candy, taky  god save me, but don’t drown me out, také weird!  a strawberry lipstick. S písní YUNGBLUD ohlašuje i jedinečné online turné WEIRD TIME OF LIFE TOUR, které začne 16. listopadu v Londýně. 

„Cotton candy je o sexuálním osvobození,” říká YUNGBLUD. „Pro mě je sex a sexualita o svobodě a myšlence, že se můžete ztratit u jiných lidí všech pohlaví, všech tvarů a velikostí, abyste našli sami sebe a zjistili, kdo doopravdy jste. Sexuální interakce by neměla být zahanbena, měla by být oslavována, protože mít bezpečný sex znamená šířit lásku a svět právě teď potřebuje lásku více než kdy jindy. Tato píseň je pro mě tak důležitá, protože vidím a mluvím se svou fanouškovskou základnou, čelím nejistotě kolem sexuální interakce a chci jim dát vědět, že je v pořádku být tím, kým opravdu jsou a mít právo bezpodmínečně milovat toho, koho chtějí a být milováni na oplátku,“ vysvětluje umělec.

Becky Hill vydává taneční baladu Space

Píseň SPACE je třetím singlem z připravovaného debutového studiového alba mezinárodně uznávané zpěvačky Becky Hill. SPACE následuje již vydané písně Heaven On My Mind a Better off Without You, které se drží na předních příčkách nejprestižnějších music charts. SPACE vychází i s doprovodným vizuálem, který režíroval Carly Cussen a už nyní má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Píseň napsala sama zpěvačka a o produkci se postarali Mark Ralph, Dave Whelan a Mike Di Scala.  

„SPACE je velmi osobní píseň, která mi teď připadá milion mil daleko,” říká Becky. „Jsem na tuhle píseň hrdá z mnoha důvodů. Vlastně je to ta nejupřímnější věc, jakou jsem kdy sama k sobě byla, natož k veřejnosti. Tato píseň je pro mě jako umělce jako krok nahoru a krok ven. Je to taneční balada na parketu, která vypráví příběh s vhledem do mého života a toho, kdo jsem jako člověk. SPACE nás připravuje na to, co očekávat od nového alba,” popisuje umělkyně.